Festiwal Koncertów na dachu Rostów Roof Music zmienił nazwę

Rostów Roof Music Festival zmienił nazwę. Organizatorzy pisali o tym na swoich oficjalnych stronach.

Konflikt o nazwę rozpoczął się po pozwie od organizatorów z Petersburga o naruszenie praw autorskich. Pozwani w sprawie są administratorem nazwy domeny strony festiwalu Rostów i sieci społecznej VKontakte. Projekt Roof Fest za pośrednictwem sądu zażądał usunięcia kontrowersyjnych treści i grup projektu Rostów. Kwota pozwu wyniosła 15 milionów rubli. Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia.

Ale przedstawiciele festiwalu powiedział, że zmiana nazwy nie była związana z pozwem.

REKLAMA WIDEO
Oglądany film

«Nasza nowa nazwa to Rostov Roof Live. To jest to, co mamy zamiar przez trzy lata, a co wpłynęło do naszego życia, w «głos» tego miasta. Projekt, w który teraz mieszkaliśmy, jest domem dla co najmniej 100 000 mieszkańców Rostowa. Dach stał się miejscem naprawdę wyjątkowym i kultowym, ten projekt łączy ludzi i daje nam wszystkim wiele radości – powiedział w oświadczeniu.

Festiwal muzyki Rostów Na żywo trwa od 2017 roku. Przez kilka sezonów na scenie galerii «Astor» występował «Splin», Billy’s Band, Therr Maitz, «Beasts», «Chief» i innych wykonawców. Na sezon letni 2020 ogłoszono już 16 koncertów.

Wcześniej 161.RU napisał, że Rostov Roof Live powrócił do witryny Galerii Astor. W 2019 roku projekt miał się odbyć na większym – centrum handlowym Park na Północy, ale ten ostatni rozwiązał umowę bez wyjaśnienia.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *