Życie toczy się dalej: Kangur wyjrzał z torby matki w zoo w Rostowie

Rostov zoo ujawniło, jak wygląda mały kangur, nie tak dawno urodzony w parze kangurów bennetowych. To nie pierwszy raz, kiedy zajrzał z torby swojej mamy, ale jeszcze nie wysiadł. Najwyraźniej jest również świadomy rozkazu gubernatora.

«To jest dziecko Penki (kobieta) i Milada (mężczyzna). Moja matka pochodzi z zoo w Penzie, a ojciec z kaliningradzkiego zoo. Dziecko wyparzyło się po raz pierwszy około dwa miesiące temu. Obserwujemy go, ale nie możemy jeszcze określić płci» – napisało na Instagramie rostowskie zoo.

Jak określono w zoo, kangury rodzą się małe – ich waga w obszarze jednego grama. Po urodzeniu przenoszą się do torby do matki, gdzie następnie żywią się mlekiem matki. Ale jeszcze w torbie, maluchy zajrzeć do smaku dorosłych żywności, takich jak trawa, siano, owoce, orzechy lub krakersy.

Teraz chcesz iść do zoo jeszcze bardziej? Pomożemy sobie poradzić z tym pragnieniem. Fotograf 161.RU dokonał wyboru ptaków, które można zobaczyć w Rostowie. Blues, soyki, flamingi, mewy – i nie polityka, incydenty i choroby.

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *